blog  twitter  facebook  cart

O nas

 
Przedsiębiorstwo Wilhelm Herm. Müller Polska Sp z o.o. działa od 1998 roku i nie tylko nazwą Spółki nawiązuje do głównego wspólnika w Niemczech, ale również wiedzą na temat produkcji, handlu i profesjonalnej obsługi klienta, czerpaną z jego mocno ugruntowanej pozycji na rynku, szerokiego doświadczenia -rozumianym w znaczeniu terytorialnym i czasowym - oraz mocno nakreślonej tradycji.

     Głównym zadaniem firmy Wilhelm Herm. Müller Polska Sp. z o.o. jest dostarczanie podzespołów napędowych i transportujących dla przemysłu. Posiadamy magazyny części napędowych i transportujących do maszyn, które poddajemy obróbce. Polega to na prostym cięciu pasów na wymiar, jak również na uzbrojeniu pasa w dodatkowe elementy. W przypadku pasów zębatych czy klinowych może to być wykonanie specjalnego pokrycia powierzchni pasa, wykonanie frezowania części bieżnej pasa czy też wykonanie otworów w pasie. W przypadku taśm transportujących uzbrajane są one w tak zwane progi lub zabieraki, falbany boczne oraz kliny prowadzące. Poza tym świadczymy usługi klejenia pasów płaskich oraz łączenia taśm transportujących na maszynach u klienta. Podejmujemy się również nietypowych i indywidualnych zleceń, a nasi doradcy służą pomocą w rozwiązywaniu problemów technicznych. W zależności od zamówienia – przede wszystkim dzięki rozbudowanemu magazynowi - jesteśmy w stanie bardzo szybko przygotować i dopasować produkcję do oczekiwań klienta. Na bieżąco importujemy szereg pasów napędowych i transportujących, a co za tym idzie od lat współpracujemy z wieloma wiodącymi producentami zagranicznymi.

    W 2007 roku wprowadziliśmy do naszej firmy system zarządzania jakością zgodny z normą ISO 9001. Dzięki temu w znacznym stopniu usprawniliśmy i poprawiliśmy organizację pracy w przedsiębiorstwie począwszy od obszaru składanych ofert poprzez realizację zamówień, aż do sprzedaży wyrobów i usług. Ponadto stawiając na rozwój, szczególną uwagę przywiązujemy do kwestii szkoleń i kursów dla nowych i stałych pracowników. Bogata wiedza i wysokie kompetencje, a także skuteczna organizacja pracy w połączeniu z dopracowanym systemem zarządzania jakością z pewnością zwiększy w znacznym stopniu zadowolenie klientów i podniesie autorytet samej firmy.

    W Bydgoszczy znajduje się siedziba główna firmy, a na terenie kraju sprawnie działają dwa oddziały: w Bielsku-Białej i Nowym Dworze Mazowieckim oraz biura obsługujące w zakresie doradczym region północny i zachodni Polski oraz okręg wrocławski. Jednolity dla całej firmy system zarządzania jakością wg normy ISO 9001, takie samy dla wszystkich procedury i instrukcje, konkretne zasady dotyczące obiegu dokumentów i skuteczna komunikacja między jednostkami Spółki gwarantują klientowi sprawną realizację zamówienia bez względu na miejsce jego siedziby czy punkt obsługi. Od lat korzystamy z usług sprawdzonych firm spedycyjnych, co pozwala nam zapewnić rzetelną i terminową dostawę towarów do odbiorców.
 
 

    Zapraszamy Państwa do zapoznania się z charakterystyką przedsiębiorstwa, rozwiniętą ofertę produktów i usług , mapę regionów, a także do obejrzenia galerii zdjęć.

    Prosimy wysyłać zapytania ofertowe, a nasi doradcy z przyjemnością udzielą pełnej informacji o asortymencie, jego walorach technicznych, użytkowych, a także warunkach współpracy. Pomożemy w rozwiązywaniu trudnych problemów związanych ze sterowaniem, przeniesieniem mocy i transportu.