Wilhelm Herm. Müller – pozytywnie nakręcamy przemysł


Wyobraź sobie, że jest rok 1997. To właśnie wtedy zaczyna się nasza historia w Polsce, chociaż oficjalną działalność rozpoczęliśmy rok później. Z dumą możemy więc powiedzieć, że korzeniami sięgamy do ubiegłego stulecia. Stulecia, w którym świat ogarnęła naukowo-techniczna rewolucja. Właśnie wtedy nastąpiły wielkie przemiany, a sfery ludzkiego życia wkroczyły na nowy tor. Pojawiły się nowe rozwiązania i możliwości, czyniące nasze życie łatwiejszym, bogatszym i ciekawszym. Dostrzegając je wraz z drzemiącym w nich potencjałem, postanowiliśmy je wykorzystać.

WHM pasy zębate, pasy napędowe, koła pasowe

Przemysł- nasza pasja, nowe wyzwania

Od początku wiedzieliśmy, że gałęzią, którą chcemy wspierać, dla której chcemy zrobić coś dobrego, jest przemysł. Bo to przecież on, koncentrując się wokół przetwarzania surowców w celu produkcji różnych dóbr, jest jednocześnie siłą napędową miast, konkretnymi miejscami pracy, czy polepszeniem warunków życia. Od początku wierzyliśmy, że wspierając przemysł, przyczyniamy się do rozwoju społeczeństwa i gospodarki. Dlatego też pełną parą ruszyliśmy do pracy.

Czym się zajmujemy konkretnie?

Naszym celem od samego początku było dostarczanie podzespołów napędowych i transportujących dla przemysłu. A my sami jesteśmy jak jedna wielka maszyna. Nasz świat do działania nakręcają więc koła pasowe, które wprowadzają w ruch  paski klinowe, pasy napędowe, pasy płaskie, pasy transportowe, czy taśmy transportowe. To właśnie za ich pomocą dostarczamy naszym klientom rozwiązania spełniające najwyższe standardy. A mówiąc całkiem poważnie, nasza firma posiada magazyny części, które na życzenie klienta poddawane są obróbce w warsztacie.

Z zachowaniem najwyższych standardów

Wiemy doskonale, że praca przy maszynach zawsze wiąże się z ryzykiem. Tak, jak ułatwiają one nasze życie, tak mogą też stać się niebezpieczne, jeśli są wyprodukowane w sposób odbiegający od przyjętych standardów i norm. My na takie niedociągnięcia nie pozostawiamy miejsca.

Jesteśmy świadomi odpowiedzialności, jaką bierzemy za bezpieczeństwo osób pracujących na maszynach opartych na naszych podzespołach. Dlatego też naszym klientom oferujemy wyłącznie najwyższej jakości produkty, wykonane z niezwykłą precyzją.

Pozostając przy standardach, chcemy powiedzieć również o  wdrożonym w naszej firmie systemie zarządzania jakością. Dzięki niemu nie tylko dbamy o jakość naszych produktów, ale też uczymy się wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów i wychodzić naprzeciw ich rosnącym wymaganiom.

Co możemy zaoferować?

Oferta naszej firmy obejmuje: pasy zębate i komponenty, pasy klinowe, pokrycia pasów, pasy płaskie napędowe, taśmy transportujące, pasy termozgrzewalne, amortyzatory, czy koła klinowe. Są to produkty, które pozytywnie nakręcają działalność naszych klientów. Działalność w wielu segmentach i dziedzinach. A każdy ich sukces jest dla nas powodem do dumy. Bo za każdym kryje się służba człowiekowi – realna poprawa jakości jego życia.