W jakim celu stosuje się płyty wibroizolacyjne w przemyśle?


płyty wibroizolacyjne

Płyty i maty wibroizolacyjne są dziś stosowane powszechnie. Dlaczego? Bo dzięki nim możliwe jest wyeliminowanie drgań, które mają wpływ na samopoczucie i komfort człowieka.

Przemysł i płyty wibroizolacyjne – aby podnieść komfort pracy

Płyty i maty wibroizolacyjne mają zastosowanie nie tylko w budownictwie, lecz także przemyśle. W zakładach produkcyjnych nie brakuje maszyn. Niestety, one również mogą być źródłem drgań i wibracji. Taka sytuacja jest szczególnie niekorzystna z punktu widzenia pracowników, którzy codziennie muszą przez co najmniej osiem godzin wykonywać pracę w niesprzyjających warunkach. Aby podnieść komfort pracy i jednocześnie zapewnić spełnienie norm, proponujemy przedsiębiorcom specjalne płyty i maty wibroizolacyjne.

Jako firma zajmująca się techniką tłumienia drgań, opracowujemy wiele nowoczesnych rozwiązań, które sprawdzają się w różnych firmach produkcyjnych. Zatrudniając inżynierów, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom każdego klienta, który się do nas zgłasza. Efektem naszej pracy jest podniesienie komfortu pracy w zakładach produkcyjnych, w których poziom wibracji czy drgań dotychczas przekraczał dopuszczalne normy lub niebezpiecznie zbliżał się do ich granicy.